Download Monitor - en to pl_PL translation catalogue (227 entries)

en:  (v%s no longer exists)
pl_PL:  (v%s już nie istnieje)

en: %s ago
pl_PL: %s temu

en: 1 download | %d downloads
pl_PL[0]: 1 pobranie
pl_PL[1]: %d pobrania
pl_PL[2]: %d pobrań
pl_PL[3]: %d pobrań

en: 100 per page
pl_PL: 100 na stronę

en: 200 per page
pl_PL: 200 na stronę

en: 25 per page
pl_PL: 25 na stronę

en: 50 per page
pl_PL: 50 na stronę

en: A full solution for managing downloadable files, monitoring downloads and outputting download links and file information on your WordPress powered site.
pl_PL: Kompletne rozwiązanie do zarządznia pobieraniem plików, monitorowaniem pobierania oraz udostępnianiem odnośników, a także informacjami o udostępnianych zasobach na Twojej stronie WordPress'a.

en: ASC
pl_PL: wstępująco

en: Access
pl_PL: Dostęp

en: Add Download
pl_PL: Dodaj plik

en: Add New
pl_PL: Dodaj nowy plik

en: Add New Download Category
pl_PL: Dodaj nową kategorię

en: Add New Download Tag
pl_PL: Dodaj nowy tag

en: Add file
pl_PL: Dodaj plik

en: All Download Categories
pl_PL: Wszystkie kategorie plików

en: All Download Tags
pl_PL: Wszystkie tagi

en: All Downloads
pl_PL: Wszystkie pliki

en: Allowed Files
pl_PL: Dozwolone typy plików

en: Any status
pl_PL: Dowolny status

en: Are you sure you want to delete this file ?
pl_PL: Czy na pewno chcesz usunąć ten plik?

en: Because your server is running on nginx, our .htaccess file can't protect your downloads.
pl_PL: Ponieważ Twój serwer używa nginx, nasz .htaccess nie będzie chronił pobrań.

en: Blacklist IPs
pl_PL: Czarna lista IP

en: Blacklist user agents
pl_PL: Roboty na czarnej liście

en: Box - Box showing thumbnail, title, count, filename and filesize.
pl_PL: Pudełko - ramka pokazująca miniaturkę, tytuł, licznik, nazwę pliku i jego rozmiar.

en: Browse for a file
pl_PL: Wyszukaj plik

en: Browse for file
pl_PL: Przeglądaj w poszukiwaniu pliku

en: Button - CSS styled button showing title and count
pl_PL: Przycisk - CSS button pokazujący tytuł i licznik

en: CRC32B hashes
pl_PL: skróty CRC32B

en: Categories
pl_PL: Kategorie

en: Choose a download
pl_PL: Wybierz plik

en: Choose a file
pl_PL: Wybierz plik

en: Choose what page is displayed when the user has no access to a file. Don't forget to add the <code>[dlm_no_access]</code> shortcode to the page.
pl_PL: Wybierz, która strona ma się wyświetlać gdy użytkownik nie ma dostępu do pliku. Nie zapomnij dodać skróconego kodu <code>[dlm_no_access]</code> na stronie.

en: Choose which template is used for <code>[download]</code> shortcodes by default (this can be overridden by the <code>format</code> argument).
pl_PL: Wybierz który szablon ma być użyty do wyświetlania kodów <code>[download]</code> (ustawienie można zmienić również poprzez użycie argumentu <code>format</code>).

en: Click to toggle
pl_PL: Kliknij by zmienić

en: Close all
pl_PL: Zamknij wszystko

en: Completed
pl_PL: Zakończony

en: Count unique IPs only
pl_PL: Licz tylko unikalne IP

en: Custom Template
pl_PL: Własny szablon

en: Custom field deleted.
pl_PL: Pole spersonalizowane zostało skasowane.

en: Custom field updated.
pl_PL: Pole spersonalizowane zostało zaktualizowane.

en: Custom template
pl_PL: Własny szablon

en: DESC
pl_PL: zstępująco

en: Date
pl_PL: Data

en: Date added
pl_PL: Daty dodania

en: Date modified
pl_PL: Daty modyfikacji

en: Date posted
pl_PL: Data publikacji

en: Default - Title and count
pl_PL: Domyślne - Tytuł i licznik

en: Default Template
pl_PL: Szablon domyślny

en: Default template
pl_PL: Szablon domyślny:

en: Define what endpoint should be used for download links. By default this will be <code>%s</code>.
pl_PL: Zdefiniuj dokąd docelowo będą prowadzić linki do plików. Domyślnie jest to strona <code>%s</code>.

en: Define what unique value should be used on the end of your endpoint to identify the downloadable file. e.g. ID would give a link like <code>%s</code>
pl_PL: Zdefiniuj jaka wartość ma zostać użyta na końcu drogi pliku by zidentyfikować pobieralny plik. Na przykład ID stworzy link wyglądający tak: <code>%s</code>

en: Delete
pl_PL: Usuń

en: Delete Logs
pl_PL: Skasuj rejestry

en: Display a list of your downloads.
pl_PL: Wyświetl listę plików do pliku.

en: Don't force download. If the <code>dlm_uploads</code> folder is protected you may need to move your file.
pl_PL: Nie wymuszaj pobierania. Jeśli folder <code>dlm_uploads</code> jest zabezpieczony, przeniesienie pliku może być konieczne.

en: Download
pl_PL: Plik

en: Download #%d (no longer exists)
pl_PL: Plik #%d (już nie istnieje)

en: Download &ldquo;%s&rdquo;
pl_PL: Pobierz &ldquo;%s&rdquo;

en: Download Category
pl_PL: Kategoria plików

en: Download Complete
pl_PL: Pobieranie zakończone

en: Download Endpoint
pl_PL: Miejsce docelowe plików

en: Download Error
pl_PL: Błąd pobierania

en: Download File
pl_PL: Pobierz plik

en: Download ID
pl_PL: ID pliku

en: Download Information
pl_PL: Informacja o pobieraniu

en: Download Log
pl_PL: Rejestr plików

en: Download Logs
pl_PL: Rejestry pobierań

en: Download Monitor
pl_PL: Monitor Pobierania

en: Download Monitor Data
pl_PL: Dane Monitora Pobierania

en: Download Monitor Extensions
pl_PL: Rozszerzenia Monitora Pobieania

en: Download Options
pl_PL: Opcje pobierania

en: Download Tag
pl_PL: Tag pliku

en: Download Title
pl_PL: Tytuł pliku

en: Download URL
pl_PL: URL pliku

en: Download count
pl_PL: Licznik plików

en: Download does not exist.
pl_PL: Plik nie istnieje.

en: Download draft updated.
pl_PL: Szkic strony pobierania zaktualizowany.

en: Download not found
pl_PL: Nie znaleziono pliku

en: Download published.
pl_PL: Strona pobierania została opublikowana.

en: Download restored to revision from %s
pl_PL: Strona pobierania przywrócona do wesji z %s

en: Download saved.
pl_PL: Strona pobierania zapisana.

en: Download scheduled for: <strong>%1$s</strong>.
pl_PL: Zaplanowano na: <strong>%1$s</strong>.

en: Download slug
pl_PL: Krótki opis pliku

en: Download submitted.
pl_PL: Strona pobierania wysłana.

en: Download successfully created.
pl_PL: Pobranie udało się utworzyć.

en: Download title
pl_PL: Tytuł pliku

en: Download updated.
pl_PL: Pobranie zaktualizowano.

en: Downloadable Files/Versions
pl_PL: Pliki/Wersje do pobrania

en: Downloaded %s time | Downloaded %s times
pl_PL[0]: Pobrano %s raz
pl_PL[1]: Pobrano %s razy
pl_PL[2]: Pobrano %s razy
pl_PL[3]: Pobrano %s razy

en: Downloaded 1 time | Downloaded %d times
pl_PL[0]: Pobrano 1 raz
pl_PL[1]: Pobrano %d razy
pl_PL[2]: Pobrano %d razy
pl_PL[3]: Pobrano %d razy

en: Downloads
pl_PL: Pliki do pobrania

en: Downloads List
pl_PL: Listy pobierania

en: Drop file here
pl_PL: Upuść plik tutaj

[ctx: Drop file here *or* select file]
en: or
pl_PL: lub [ Upuść plik tutaj "lub" wskaż plik ]

en: Edit
pl_PL: Edytuj

en: Edit Download
pl_PL: Edytuj plik

en: Edit Download Category
pl_PL: Edytuj kategorię plików

en: Edit Download Tag
pl_PL: Edytuj tag

en: Enable
pl_PL: Włącz

en: Endpoint
pl_PL: Miejsce docelowe

en: Endpoint Value
pl_PL: Wartość miejsca docelowego

en: Enter URL manually
pl_PL: Wybierz URL ręcznie

en: Enter one file path/URL per line - multiple files will be used as mirrors (chosen at random).
pl_PL: Podaj jedną ścieżkę/URL na linię. Więcej linii będzie traktowane jako tzw. lustra, alternatywne źródła (będą wybierane losowo).

en: Error: Download was not created.
pl_PL: Błąd: nie udało się utworzyć pliku.

en: Error: File was not created.
pl_PL: Błąd: plik nie został utworzony.

en: Expand all
pl_PL: Rozszerz wszystko

en: Export CSV
pl_PL: Eksportuj CSV

en: Extend Download Monitor with its powerful free and paid extensions. %sClick here to browse all extensions%s
pl_PL: Rozszerz Monitor Pobierania darmowymi i płatnymi rozszerzeniami. %sKliknij tutaj by przeglądać rozszerzenia%s

en: Extensions
pl_PL: Rozszerzenia

en: Failed
pl_PL: Nieudany

en: Featured
pl_PL: Polecane

en: Featured Downloads
pl_PL: Wyróżnione pliki

en: Featured download
pl_PL: Polecany plik

en: File
pl_PL: Plik

en: File Date
pl_PL: Data pliku

en: File URL(s)
pl_PL: URL pliku lub plików

en: File not found.
pl_PL: Nie znaleziono pliku.

en: Filename
pl_PL: Nazwa pliku

en: Filename - Filename and download count
pl_PL: Nazwa pliku - Nazwa i licznik plików

en: Filter
pl_PL: Filtr

en: General
pl_PL: Ogólne

en: Generate CRC32B hash for uploaded files
pl_PL: Generuj skrót CRC32B

en: Generate MD5 hash for uploaded files
pl_PL: Generuj skrót MD5

en: Generate SHA1 hash for uploaded files
pl_PL: Generuj skrót SHA1

en: Go to homepage &rarr;
pl_PL: Przejdź na stronę główną &rarr;

en: Hashes
pl_PL: Hash

en: Hashes can optionally be output via shortcodes, but may cause performance issues with large files.
pl_PL: Skróty mogą być opcjonalnie prezentowane za pomocą kodów (shortcode), jednak w przypadku dużych plików może to spowodować problemy z wydajnością.

en: IP Address
pl_PL: Adres IP

en: If enabled, the counter for each download will only increment and create a log entry once per IP address.
pl_PL: Jeśli włączone, licznik pobrań będzie zwiększał się tylko raz na dany komputer.

en: If enabled, the download handler will check the PHP referer to see if it originated from your site and if not, redirect them to the homepage.
pl_PL: Jeśli opcja jest włączone, mechanizm pobierania będzie sprawdzał nagłówek PHP referer dla sprawdzenia czy plik pochodzi z własnego źródła, jeśli nie to spowoduje przekierowanie na stronę główną.

en: If supported, <code>X-Accel-Redirect</code> / <code>X-Sendfile</code> can be used to serve downloads instead of PHP (server requires <code>mod_xsendfile</code>).
pl_PL: Jeśli ta opcja jest wspierana, <code>X-Accel-Redirect</code> / <code>X-Sendfile</code> mogą napędzać pobieranie plików zamiast zwykłego PHP (server musi mieć zainstalowany <code>mod_xsendfile</code>).

en: If you like %sDownload Monitor%s please leave us a %s★★★★★%s rating. A huge thank you from us in advance!
pl_PL: Jeśli podoba Ci się %sMonitor Pobierania%s proszę zostaw nam %s★★★★★%s gwiazdek. Z góry wielkie dzięki!

en: Image
pl_PL: Obraz

en: Insert Download
pl_PL: Wstaw plik

en: Insert Shortcode
pl_PL: Wstaw shortcode

en: Insert file URL
pl_PL: Wklej tutaj URL do pliku

en: Leaving this blank will use the default <code>content-download.php</code> template file. If you enter, for example, <code>button</code>, the <code>content-download-button.php</code> template will be used instead. You can add custom templates inside your theme folder.
pl_PL: Jeśli pozostawisz to puste, użyty zostanie domyślny plik szablonu <code>content-download.php</code>. Jeśli wprowadzisz, np. <code>przycisk</code>, zostanie użyty plik <code>content-download-przycisk.php</code>. Własne szablony możesz dodawać w folderze ze skórką.

en: Leaving this blank will use the default <code>content-download.php</code> template file. If you enter, for example, <code>image</code>, the <code>content-download-image.php</code> template will be used instead.
pl_PL: Jeśli pole pozostanie puste, wtyczka użyje domyślnego szablonu <code>content-download.php</code>. Jeśli wpiszesz na przykład <code>image</code>, wtyczka użyje zamiast tego szablonu <code>content-download-image.php</code>.

en: License successfully activated.
pl_PL: Licencja aktywowana.

en: List IP Addresses to blacklist, 1 per line. Use IP/CIDR netmask format for ranges. IPv4 examples: <code>198.51.100.1</code> or <code>198.51.100.0/24</code>. IPv6 examples: <code>2001:db8::1</code> or <code>2001:db8::/32</code>.
pl_PL: Lista IP do zablokowania, 1 w każdej linii. Użyj maski IP/CIDR żeby zablokować zakres adresów. Przykłady IPv4: <code>198.51.100.1</code> lub <code>198.51.100.0/24</code>. Przykłady IPv6: <code>2001:db8::1</code> lub <code>2001:db8::/32</code>.

en: Log download attempts, IP addresses and more.
pl_PL: Rejestruj próby pobrania plików, adresy IP i więcej.

en: Log entries deleted
pl_PL: Wpisy w logu usunięte

en: Logging
pl_PL: Rejestrowanie

en: Logs
pl_PL: Rejestry

en: M j, Y @ G:i
pl_PL: d–n–Y o H:i

en: MD5 hashes
pl_PL: skróty MD5

en: Mark this download as featured. Used by shortcodes and widgets.
pl_PL: Oznacz ten plik jako polecany. Wykorzystują to kody shortcode i widgety.

en: Members only
pl_PL: Tylko dla zarejestrowanych

en: New Download
pl_PL: Nowe plik

en: New Download Category Name
pl_PL: Nazwa nowej kategorii

en: New Download Tag Name
pl_PL: Nazwa nowego tagu

en: No Access
pl_PL: Brak dostępu

en: No Access Page
pl_PL: Brak dostępu

en: No Downloads found
pl_PL: Nie znaleziono plików

en: No Downloads found in trash
pl_PL: W koszu też nie znalazłem plików

en: No access message
pl_PL: Wiadomość o braku dostępu

en: No file paths defined.
pl_PL: Nie ustawiono ścieżek.

en: No files found
pl_PL: Nic nie znaleziono

en: Non-member
pl_PL: Zewnętrzny

en: Only logged in users will be able to access the file via a download link if this is enabled.
pl_PL: Tylko zalogowani użytkownicy będą mogli pobrać ten plik.

en: Optional version number
pl_PL: Opcjonalny numer wersji

en: Order
pl_PL: Sortuj

en: Order by
pl_PL: Sortuj wg

en: Output template
pl_PL: Szablon wyjściowy

en: Parent Download
pl_PL: Pobranie nadrzędne

en: Parent Download Category
pl_PL: Nadrzędna kategoria plików

en: Parent Download Tag
pl_PL: Tag nadrzędny

en: Password Required
pl_PL: Wymagane hasło

en: Please add the following rules to your nginx config to disable direct file access: %s
pl_PL: Dodaj proszę następujące instrukcje do konfiguracji nginx, aby zabronić bezpośredniemu dostępowi do plików: %s

en: Please wait...
pl_PL: Proszę czekać...

en: Popular Downloads
pl_PL: Najpopularniejsze pliki

en: Prevent hotlinking
pl_PL: Unikaj odnośników hotlink

en: Quick-add download
pl_PL: Szybkie dodawanie plików

en: Random
pl_PL: Losowo

en: Redirect only
pl_PL: Tylko przekierowanie

en: Redirect to file
pl_PL: Przekieruj do pliku

en: Redirected
pl_PL: Przekierowany

en: Redirected to file
pl_PL: Przekierowano do pliku

en: Redirected to remote file.
pl_PL: Przekierowano do zdalnego pliku.

en: Remove
pl_PL: Usuń

en: Required URL
pl_PL: URL jest wymagany

en: Required title
pl_PL: Tytuł jest wymagany

en: SHA1 hashes
pl_PL: skróty SHA1

en: Save Changes
pl_PL: Zapisz zmiany

en: Save Download
pl_PL: Zapisz plik

en: Search Download Categories
pl_PL: Przeszukaj kategorie plików

en: Search Download Tags
pl_PL: Przeszukaj tagi

en: Search Downloads
pl_PL: Szukaj plików

en: Select File
pl_PL: Wybierz plik

en: Select Page
pl_PL: Wybierz stronę

en: Select a category
pl_PL: Wybierz kategorię

en: Settings
pl_PL: Ustawienia

en: Settings successfully saved
pl_PL: Ustawienia zostały zapisane

en: Short Description
pl_PL: Krótki opis

en: Shortcode
pl_PL: Krótki kod WP

en: Show All
pl_PL: Pokaż wszystkie

en: Show all dates
pl_PL: Pokaż wszystkie

en: Show only featured downloads
pl_PL: Pokaż jedynie wyróżnione pliki

en: Show only members only downloads
pl_PL: Pokaż jedynie pliki do pliku przez zalogowanych

en: Tags
pl_PL: Tagi

en: Template
pl_PL: Szablon

en: Template Name
pl_PL: Nazwa szablonu

en: The message that will be displayed to visitors when they don't have access to a file.
pl_PL: Ta wiadomość pojawi się odwiedzającym, którzy nie mają dostępu do plików.

en: There are no stats available yet!
pl_PL: Nie ma jeszcze żadnych statystyk.

en: This is where you can create and manage downloads for your site.
pl_PL: Tu możesz tworzyć i zarządzać plikami dla swojej strony.

en: Title
pl_PL: Tytuł

en: Title - Shows download title only
pl_PL: Tytuł - Pokazuje jedynie nazwę pliku do pliku

en: Update Download Category
pl_PL: Aktualizuj kategorię plików

en: Update Download Tag
pl_PL: Aktualizuj tag

en: Upload file
pl_PL: Wgraj plik

en: User
pl_PL: Użytkownik

en: User Agent
pl_PL: Agent użytkownika

en: User Email
pl_PL: E-mail użytkownika

en: User ID
pl_PL: ID użytkownika

en: User IP
pl_PL: IP użytkownika

en: User Login
pl_PL: Login użytkownika

en: Version
pl_PL: Wersja

en: Version %s
pl_PL: Wersja %s

en: Version <span class="version">%s</span> (%s)
pl_PL: Wersja <span class="version">%s</span> (%s)

en: Version ID
pl_PL: ID wersji

en: Version list - Lists all download versions in an unordered list
pl_PL: Lista wersji - Wylicza wszystkie wersje pliku do pliku w postaci nieuporządkowanej listy

en: View Download
pl_PL: Obejrzyj plik

en: Yes
pl_PL: Tak

en: You do not have permission to access this download. %sGo to homepage%s
pl_PL: Nie masz uprawnień by pobrać ten plik. %sPrzejdź do strony głównej%s

en: download
pl_PL: plik

en: n/a
pl_PL: Nie dotyczy
