Download Monitor - en to hr_HR translation catalogue (176 entries)

en: Remove
hr_HR: Ukloni

en: Click to toggle
hr_HR: Kliknite za prebacivanje

en: Version <span class="version">%s</span> (%s)
hr_HR: Verzija <span class="version">%s</span> (%s)

en: Downloaded %s time | Downloaded %s times
hr_HR[0]: Preuzeto %s put
hr_HR[1]: Preuzeto %s puta
hr_HR[2]: Preuzeto %s puta

en: Version
hr_HR: Verzija

en: File URL(s)
hr_HR: URL datoteke/a

en: Upload file
hr_HR: Postavi datoteku

en: Choose a file
hr_HR: Odaberi datoteku

en: Insert file URL
hr_HR: Umetni URL datoteke

en: Browse for file
hr_HR: Pronađi datoteku

en: Download count
hr_HR: Broj preuzimanja

en: File Date
hr_HR: Datum

en: Download Monitor Extensions
hr_HR: Dodaci za Download Monitor

en: Extensions
hr_HR: Dodaci

en: Insert Download
hr_HR: Unesi datoteku

en: Are you sure you want to delete this file ?
hr_HR: Jeste li sigurni da želite izbrisati ovu datoteku?

en: Browse for a file
hr_HR: Pronađi datoteku

en: Select a category
hr_HR: Odaberi kategoriju

en: Featured download
hr_HR: Istaknuti dokument

en: Members only
hr_HR: Samo za registrirane korisnike

en: Redirect to file
hr_HR: Preusmjeri na datoteku

en: Image
hr_HR: Slika

en: Title
hr_HR: Naslov

en: File
hr_HR: Datoteka

en: Categories
hr_HR: Kategorije

en: Tags
hr_HR: Tagovi

en: Featured
hr_HR: Istaknuti

en: Redirect only
hr_HR: Samo preusmjeri

en: Date posted
hr_HR: Datum objave

en: Yes
hr_HR: Da

en: Download title
hr_HR: Naslov dokumenta

en: Download updated.
hr_HR: Arhiva je obnovljena.

en: Custom field updated.
hr_HR: Dodatno polje obnovljeno.

en: Custom field deleted.
hr_HR: Dodatno polje obrisano.

en: Download restored to revision from %s
hr_HR: Vraćena je %s verzija arhive

en: Download published.
hr_HR: Dokumentacija objavljena.

en: Download saved.
hr_HR: Dokumentacija spremljena.

en: Download submitted.
hr_HR: Dokumentacija poslana.

en: Download scheduled for: <strong>%1$s</strong>.
hr_HR: Objava zakazana za: <strong>%1$s</strong>.

en: M j, Y @ G:i
hr_HR: %d.%m.%Y

en: Download draft updated.
hr_HR: Skica preuzimanja je ažurirana.

en: Popular Downloads
hr_HR: Popularna preuzimanja

en: There are no stats available yet!
hr_HR: Statistika još nije dostupna!

en: Download
hr_HR: Preuzmi

en: Extend Download Monitor with its powerful free and paid extensions. %sClick here to browse all extensions%s
hr_HR: Proširite Download Monitor sa moćnim besplatnim i komercijalnim dodacima. %sPogledajte sve dodatke%s

en: No files found
hr_HR: Nije pronađena niti jedna datoteka

en: Insert Shortcode
hr_HR: Unesi Shortcode

en: Quick-add download
hr_HR: Brzo dodavanje datoteke

en: Error: File was not created.
hr_HR: Greška: Datoteka nije kreirana.

en: Download successfully created.
hr_HR: Preuzimanje je uspješno kreirano.

en: Error: Download was not created.
hr_HR: Greška: Arhiva nije kreirana.

en: Choose a download
hr_HR: Odaberi datoteku

en: Template
hr_HR: Predložak

en: Template Name
hr_HR: Naziv predloška

en: Drop file here
hr_HR: Ispusti datoteku ovdje

en: Select File
hr_HR: Odaberi datoteku

en: Enter URL manually
hr_HR: Unesi URL ručno

en: Download URL
hr_HR: URL datoteke

en: Required URL
hr_HR: Obavezan URL

en: Download Title
hr_HR: Naslov datoteke

en: Required title
hr_HR: Naslov obavezan

en: Optional version number
hr_HR: Neobavezan broj verzije

en: Save Download
hr_HR: Spremi preuzimanje

en: Allowed Files
hr_HR: Dopuštene datoteke

en: Please wait...
hr_HR: Pričekajte…

en: Settings
hr_HR: Postavke

en: Settings successfully saved
hr_HR: Postavke uspješno spremljene

en: Save Changes
hr_HR: Spremi promjene

en: General
hr_HR: Općenito

en: Default Template
hr_HR: Zadani predložak

en: Choose which template is used for <code>[download]</code> shortcodes by default (this can be overridden by the <code>format</code> argument).
hr_HR: Odaberite predložak koji se koristi za <code>[download]</code> shortcode po defaultu (može biti izmjenjeno <code>format</code> argumentima).

en: Default - Title and count
hr_HR: Zadano - Naslov i broj

en: Button - CSS styled button showing title and count
hr_HR: Dugme - CSS stilizirano dugme koje prikazuej naslov i broj

en: Box - Box showing thumbnail, title, count, filename and filesize.
hr_HR: Okvir - Okvir koji prikazuje sliku, naslov, broj, daototeku i veličinu.

en: Filename - Filename and download count
hr_HR: Naziv datoteke - Naziv datoteke i broj preuzimanja

en: Title - Shows download title only
hr_HR: Naslov - Prikazuje samo naslov datoteke

en: Version list - Lists all download versions in an unordered list
hr_HR: Popis verzija - Popis svih verzija dokumentaciju na (ul) listi

en: Custom template
hr_HR: Prilagođeni predložak

en: Custom Template
hr_HR: Prilagođeni predložak

en: Enable
hr_HR: Omogući

en: Prevent hotlinking
hr_HR: Spriječi direktno povezivanje na datoteku

en: download
hr_HR: preuzimanje

en: Download ID
hr_HR: ID datoteke

en: Logging
hr_HR: Bilježenje

en: Download Log
hr_HR: Log preuzimanja

en: Log download attempts, IP addresses and more.
hr_HR: Zabilježi pokušaje preuzimanja, IP adrese i ostalo.

en: You do not have permission to access this download. %sGo to homepage%s
hr_HR: Nemate ovlasti za pristup ovoj datoteci. %sVrati se na naslovnicu%s

en: No access message
hr_HR: Poruka kada pristup nije omogućen

en: The message that will be displayed to visitors when they don't have access to a file.
hr_HR: Ova poruka prikazati će se posjetiteljima kada nemaju pristup datoteci.

en: Blacklist IPs
hr_HR: Dodaj IP na crnu listu

en: Download Information
hr_HR: Informacije o datoteci

en: Download Options
hr_HR: Opcije preuzimanja

en: Downloadable Files/Versions
hr_HR: Datoteke/verzije za preuzimanje

en: Short Description
hr_HR: Kratki opis

en: Mark this download as featured. Used by shortcodes and widgets.
hr_HR: Istakni ovaj dokument. Mogućnost se koristi u shortcodeima i widgetima.

en: Only logged in users will be able to access the file via a download link if this is enabled.
hr_HR: Samo prijavljeni korisnici moći će pristupiti datotekama putem linka za download ako je ovo omogućeno.

en: Add file
hr_HR: Dodaj datoteku

en: Close all
hr_HR: Zatvori sve

en: Expand all
hr_HR: Proširi sve

en: Password Required
hr_HR: Potrebna je lozinka

en: Download does not exist.
hr_HR: Datoteka ne postoji

en: Go to homepage &rarr;
hr_HR: Idi na početnu stranicu &rarr;

en: Download Error
hr_HR: Greška kod preuzimanja

en: No file paths defined.
hr_HR: Put datoteke nije definiran.

en: Redirected to file
hr_HR: Preusmjereno na datoteku

en: Redirected to remote file.
hr_HR: Preusmjereno da udaljenu datoteku.

en: File not found.
hr_HR: Datoteka nije pronađena.

en: Version ID
hr_HR: ID verzije

en: Filename
hr_HR: Naziv datoteke

en: User ID
hr_HR: ID korisnika

en: User Login
hr_HR: Prijava korisnika

en: User Email
hr_HR: Email korisnika

en: User IP
hr_HR: IP korisnika

en: Date
hr_HR: Datum

en: Logs
hr_HR: Logovi

en: Download Logs
hr_HR: Log - zapisi preuzimanja

en: Export CSV
hr_HR: Preuzmi CSV

en: Delete Logs
hr_HR: Obriši logove

en: Download Complete
hr_HR: Preuzimanje dovršeno

en: Download #%d (no longer exists)
hr_HR: Preuzimanje #% d (više ne postoji)

en: User
hr_HR: Korisnik

en: IP Address
hr_HR: IP adresa

en: Any status
hr_HR: Svi statusti

en: Failed
hr_HR: Neuspješno

en: Redirected
hr_HR: Preusmjereno

en: Completed
hr_HR: Završeno

en: Show all dates
hr_HR: Prikaži sve datume

en: 25 per page
hr_HR: 25 po stranici

en: 50 per page
hr_HR: 50 po stranici

en: 100 per page
hr_HR: 100 po stranici

en: 200 per page
hr_HR: 200 po stranici

en: Show All
hr_HR: Prikaži sve

en: All Downloads
hr_HR: Sva preuzimanja

en: Downloads
hr_HR: Preuzimanja

en: Add New
hr_HR: Dodaj novo

en: Add Download
hr_HR: Dodaj dokument

en: Edit
hr_HR: Uredi

en: Edit Download
hr_HR: Uredi preuzimanje

en: New Download
hr_HR: Novo preuzimanje

en: View Download
hr_HR: Pogledaj preuzimanje

en: Search Downloads
hr_HR: Pretraži preuzimanja

en: No Downloads found
hr_HR: Preuzimanja nisu pronađena

en: No Downloads found in trash
hr_HR: U smeću nema datoteka

en: This is where you can create and manage downloads for your site.
hr_HR: Ovdje kreirate i upravljate datotekama za preuzimanje sa svog weba.

en: License successfully activated.
hr_HR: Licenca uspješno aktiviran.

en: Download not found
hr_HR: Datoteka nije pronađena

en: Download Category
hr_HR: Kategorija

en: Search Download Categories
hr_HR: Pretraži kategorije preuzimanja

en: All Download Categories
hr_HR: Sve kategorije

en: Parent Download Category
hr_HR: Matična kategorija

en: Edit Download Category
hr_HR: Uredi kategoriju

en: Update Download Category
hr_HR: Ažuriraj kategoriju

en: Add New Download Category
hr_HR: Dodaj novu kategoriju

en: New Download Category Name
hr_HR: Naziv nove kategorije

en: Display a list of your downloads.
hr_HR: Prikaz popisa vaših preuzimanja.

en: Downloads List
hr_HR: Lista preuzimanja

en: Featured Downloads
hr_HR: Istaknuta preuzimanja

en: Limit
hr_HR: Ograničenje

en: Output template
hr_HR: Izlazni predložak

en: Default template
hr_HR: Zadani predložak

en: Order by
hr_HR: Poredak prema…

en: Random
hr_HR: Nasumično

en: Date added
hr_HR: Datum postavljanja

en: Date modified
hr_HR: Datum promjene

en: Order
hr_HR: Redoslijed

en: ASC
hr_HR: Uzlazno

en: DESC
hr_HR: Silazno

en: Show only featured downloads
hr_HR: Prikaži samo istaknuta preuzimanja

en: Show only members only downloads
hr_HR: Prikaži samo preuzimanja za registrirane članove

en: 1 download | %d downloads
hr_HR[0]: %d preuzimanje
hr_HR[1]: %d preuzimanja
hr_HR[2]: %d preuzimanja

en: Version %s
hr_HR: Verzija %s

en: Download File
hr_HR: Preuzmi datoteku

en: Download &ldquo;%s&rdquo;
hr_HR: Preuzmi &ldquo;%s&rdquo;

en: Downloaded 1 time | Downloaded %d times
hr_HR[0]: Preuzeto %d put
hr_HR[1]: Preuzeto %d puta
hr_HR[2]: Preuzeto %d puta

note: Description of the plugin/theme
en: A full solution for managing downloadable files, monitoring downloads and outputting download links and file information on your WordPress powered site.
hr_HR: Potpuno rješenje za upravljanje datotekama za preuzimenja, nadzor preuzimanja i postavljanje linkova i informacija o datotekama na vašem Wordpress pogonjenom webu.

[ctx: Drop file here *or* select file]
en: or
hr_HR: ili
