Download Monitor - en to ca_ES translation catalogue (222 entries)

en: %s ago
ca_ES: Fa %s

en: 1 download | %d downloads
ca_ES[0]: 1 descàrrega
ca_ES[1]: %d descàrregues

en: 100 per page
ca_ES: 100 per pàgina

en: 200 per page
ca_ES: 200 per pàgina

en: 25 per page
ca_ES: 25 per pàgina

en: 50 per page
ca_ES: 50 per pàgina

en: A full solution for managing downloadable files, monitoring downloads and outputting download links and file information on your WordPress powered site.
ca_ES: Una completa solució per gestionar arxius descarregables, monitoritzar descàrregues i exportar enllaços de descàrrega i informació d'arxius al teu web fet amb WordPress.

en: ASC
ca_ES: Ascendent

en: Access
ca_ES: Accés

en: Add Download
ca_ES: Afegir descàrrega

en: Add New
ca_ES: Afegir nova

en: Add New Download Category
ca_ES: Afegir una categoria de descàrrega nova

en: Add New Download Tag
ca_ES: Afegir una etiqueta de descàrrega nova

en: Add file
ca_ES: Afegir arxiu

en: All Download Categories
ca_ES: Totes les categories de descàrrega

en: All Download Tags
ca_ES: Totes les etiquetes de descàrrega

en: All Downloads
ca_ES: Totes les descàrregues

en: Allowed Files
ca_ES: Arxius permesos

en: Any status
ca_ES: Qualsevol estat

en: Are you sure you want to delete this file ?
ca_ES: Segur que voleu eliminar aquest arxiu?

en: Because your server is running on nginx, our .htaccess file can't protect your downloads.
ca_ES: A causa que el servidor s'està executant en Nginx, el nostre arxiu .htaccess no pot protegir les seves descàrregues.

en: Blacklist IPs
ca_ES: IPs a la llista negra

en: Blacklist user agents
ca_ES: Agents d'usuari a la llista negra

en: Box - Box showing thumbnail, title, count, filename and filesize.
ca_ES: Caixa: Caixa que mostra una miniatura, el títol, la quantitat de descàrregues, el nom de l'arxiu i la seva mida.

en: Browse for a file
ca_ES: Cercar un arxiu

en: Browse for file
ca_ES: Cercar arxiu

en: Button - CSS styled button showing title and count
ca_ES: Botó: Botó amb estil CSS que mostra el títol i la quantitat de descàrregues.

en: CRC32B hashes
ca_ES: Hash CRC32B

en: Choose a download
ca_ES: Tria una descàrrega

en: Choose a file
ca_ES: Tria un arxiu

en: Choose what page is displayed when the user has no access to a file. Don't forget to add the <code>[dlm_no_access]</code> shortcode to the page.
ca_ES: Trieu la pàgina que es mostra quan l'usuari no té accés a un arxiu. No t'oblidis d'afegir el codi curt <code>[dlm_no_access]</ code> a la pàgina.

en: Choose which template is used for <code>[download]</code> shortcodes by default (this can be overridden by the <code>format</code> argument).
ca_ES: Tria quina plantilla fara servir el còdi curt <code>[download]</code> de forma predeterminada (això pot ser anul·lat pe l'argument <code>format</code>).

en: Click to toggle
ca_ES: Fes clic per alternar

en: Close all
ca_ES: Tancar tot

en: Completed
ca_ES: Completada

en: Count unique IPs only
ca_ES: Comptar només les IPs úniques

en: Custom Template
ca_ES: Plantilla personalitzada

en: Custom field deleted.
ca_ES: Camp personalitzat esborrat.

en: Custom field updated.
ca_ES: Camp personalitzat actualitzat.

en: Custom template
ca_ES: Plantilla personalitzada

en: DESC
ca_ES: Descendent

en: Date
ca_ES: Data

en: Date added
ca_ES: Data de creació

en: Date modified
ca_ES: Data de modificació

en: Date posted
ca_ES: Data de publicació

en: Default - Title and count
ca_ES: Predeterminat: Títol i quantitat de descàrregues

en: Default Template
ca_ES: Plantilla predeterminada

en: Default template
ca_ES: Plantilla predeterminada

en: Define what endpoint should be used for download links. By default this will be <code>%s</code>.
ca_ES: Definir quin punt final s'ha d'utilitzar pels enllaços de descàrrega. Per defecte es farà servir <code>%s</code>.

en: Define what unique value should be used on the end of your endpoint to identify the downloadable file. e.g. ID would give a link like <code>%s</code>
ca_ES: Defineix quin valor únic hauria de fer-se servir al final del teu punt final per identificar l'arxiu descarrregable. Per exemple, una ID mostraria un enllaç similar a <code>%s</code>.

en: Delete
ca_ES: Esborrar

en: Delete Logs
ca_ES: Esborra els registres

en: Display a list of your downloads.
ca_ES: Mostra una llista de les teves descàrregue.

en: Don't force download. If the <code>dlm_uploads</code> folder is protected you may need to move your file.
ca_ES: No forçar la descàrrega. Si la carpeta <code>dlm_uploads</code> està protegida és possible que hagi de moure l'arxiu..

en: Download
ca_ES: Descàrrega

en: Download #%d (no longer exists)
ca_ES: Descàrrega #%d (ja no existeix)

en: Download &ldquo;%s&rdquo;
ca_ES: Descarregar &ldquo;%s&rdquo;

en: Download Category
ca_ES: Categoria de descàrrega

en: Download Complete
ca_ES: Descàrrega ompletada

en: Download Endpoint
ca_ES: Punt final de la descàrrega

en: Download Error
ca_ES: Error en la descàrrega

en: Download File
ca_ES: Descarregar arxiu

en: Download ID
ca_ES: ID de descàrrega

en: Download Information
ca_ES: Informació de la descàrrega

en: Download Log
ca_ES: Registre de descàrregues

en: Download Logs
ca_ES: Registres de descàrrega

en: Download Monitor Data
ca_ES: Dades de Download Monitor

en: Download Monitor Extensions
ca_ES: Extensions de Download Monitor

en: Download Options
ca_ES: Opcions de les descàrregues

en: Download Tag
ca_ES: Etiqueta de descàrrega

en: Download Title
ca_ES: Títol de la descàrrega

en: Download URL
ca_ES: URL de descàrrega

en: Download count
ca_ES: Nombre de descàrregues

en: Download does not exist.
ca_ES: La descàrrega no existeix.

en: Download draft updated.
ca_ES: Esborrany de descàrrega actualitzat.

en: Download not found
ca_ES: No s'ha trobat la descàrrega

en: Download published.
ca_ES: Descàrrega publicada

en: Download restored to revision from %s
ca_ES: Descàrrega recuperada des de la revisió %s

en: Download saved.
ca_ES: Descàrrega desada

en: Download scheduled for: <strong>%1$s</strong>.
ca_ES: Descàrrega prevista per a: <strong>%1$s</strong>.

en: Download slug
ca_ES: Resum de descàrrega

en: Download submitted.
ca_ES: Descàrrega enviada

en: Download successfully created.
ca_ES: Descàrrega creada correctament.

en: Download title
ca_ES: Títol de la descàrrega

en: Download updated.
ca_ES: Descàrrega actualitzada

en: Downloadable Files/Versions
ca_ES: Arxius/Versions descarregables

en: Downloaded %s time | Downloaded %s times
ca_ES[0]: Descàrregat %s vegada
ca_ES[1]: Descàrregat %s vegades

en: Downloaded 1 time | Downloaded %d times
ca_ES[0]: Descarregat 1 vegada
ca_ES[1]: Descarregat %d vegades

en: Downloads
ca_ES: Descàrregues

en: Downloads List
ca_ES: Llista de descàrregues

en: Drop file here
ca_ES: Deixar anar l'arxiu aquí

[ctx: Drop file here *or* select file]
en: or
ca_ES: o

en: Edit
ca_ES: Editar

en: Edit Download
ca_ES: Editar descàrrega

en: Edit Download Category
ca_ES: Editar categoria de descàrrega

en: Edit Download Tag
ca_ES: Editar etiqueta de descàrrega

en: Enable
ca_ES: Activar

en: Endpoint
ca_ES: Punt final

en: Endpoint Value
ca_ES: Valor del punt final

en: Enter URL manually
ca_ES: Introduir l'adreça URL manualment

en: Enter one file path/URL per line - multiple files will be used as mirrors (chosen at random).
ca_ES: Introdueix una ruta d'arxiu/URL per línia; si hi ha diferents arxius es faran servir com a descàrregues alternatives (escollides a l'atzar).

en: Error: Download was not created.
ca_ES: Error: No s'ha creat la descàrrega.

en: Error: File was not created.
ca_ES: Error: No s'ha creat l'arxiu.

en: Expand all
ca_ES: Obrir tot

en: Export CSV
ca_ES: Exportar CSV

en: Extend Download Monitor with its powerful free and paid extensions. %sClick here to browse all extensions%s
ca_ES: Amplía Download Monitor amb les seves extensions, tant gratuitas com de pagament. %sFes clic aquí per  veure totes les extensions%s

en: Failed
ca_ES: Fallit

en: Featured
ca_ES: Destacat

en: Featured Downloads
ca_ES: Descàrregues destacades

en: Featured download
ca_ES: Descàrrega destacada

en: File
ca_ES: Arxiu

en: File Date
ca_ES: Data de l'arxiu

en: File URL(s)
ca_ES: Adreça(ces) URL de l'arxiu

en: File not found.
ca_ES: Cap arxiu trobat

en: Filename
ca_ES: Nom de l'arxiu

en: Filename - Filename and download count
ca_ES: Nom d'arxiu: Mostra el nom de l'arxiu i la quantitat de descàrregues.

en: Filter
ca_ES: Filtre

en: Generate CRC32B hash for uploaded files
ca_ES: Genera un hash CRC32B per als arxius guardats

en: Generate MD5 hash for uploaded files
ca_ES: Genera un hash MD5 per als arxius guardats

en: Generate SHA1 hash for uploaded files
ca_ES: Genera un hash SHA1 per als arxius guardats

en: Go to homepage &rarr;
ca_ES: Anar a la página d'inici &rarr;

en: Hashes can optionally be output via shortcodes, but may cause performance issues with large files.
ca_ES: Els hashes poden exportar-se de forma opcional mitjançant còdis curts, però podrien provocar problemes de rendiment amb arxius grans.

en: IP Address
ca_ES: Adreça IP

en: If enabled, the counter for each download will only increment and create a log entry once per IP address.
ca_ES: Si s'activa, el comptador per a cada descàrrega només s'incrementarà i crearrà una entrada al registre un cop per adreça IP.

en: If enabled, the download handler will check the PHP referer to see if it originated from your site and if not, redirect them to the homepage.
ca_ES: Si esta actiu, el gestor de descàrregues comprobarà si la referencia PHP s'ha originat des de el teu lloc web, i en cas contrari la redirigirà a la pàgina d'inici.

en: If supported, <code>X-Accel-Redirect</code> / <code>X-Sendfile</code> can be used to serve downloads instead of PHP (server requires <code>mod_xsendfile</code>).
ca_ES: Si el servidor ho permet, es poden distribuir las descàrregues mitjançamt  <code>X-Accel-Redirect</code> / <code>X-Sendfile</code> en comptes de fer servir PHP (el servidor necesita <code>mod_xsendfile</code>).

en: If you like %sDownload Monitor%s please leave us a %s★★★★★%s rating. A huge thank you from us in advance!
ca_ES: Si t'agrada %sDownload Monitor%s, si us plau, envía'ns una valoració de %s★★★★★%s. Gràcies anticipades!

en: Image
ca_ES: Imatge

en: Insert Download
ca_ES: Inserir descàrrega

en: Insert Shortcode
ca_ES: Inserir còdi curt

en: Insert file URL
ca_ES: Insereix la URL de l'arxiu

en: Leaving this blank will use the default <code>content-download.php</code> template file. If you enter, for example, <code>image</code>, the <code>content-download-image.php</code> template will be used instead.
ca_ES: Deixant-lo  en blanc, es farà servir l'arxiu de plantilla predeterminada <code>content-download.php</code>. Si, per exemple, escrius <code>image</code>, en el seu lloc es farà servir la plantilla <code>content-download-image.php</code>.

en: License successfully activated.
ca_ES: La llicència s'ha activat correctament.

en: Limit
ca_ES: Límit

en: List IP Addresses to blacklist, 1 per line. Use IP/CIDR netmask format for ranges. IPv4 examples: <code>198.51.100.1</code> or <code>198.51.100.0/24</code>. IPv6 examples: <code>2001:db8::1</code> or <code>2001:db8::/32</code>.
ca_ES: Llista d'adreces IP a la llista negra, 1 per línia. Utilitzeu el format de màscara de xarxa IP/CIDR per rangs. Exemples IPv4: <code>198.51.100.1</code> o <code>198.51.100.0/24</code>. Exemples IPv6: <code>2001:db8::1</code> o <code>2001:db8::/32</code>.

en: Log download attempts, IP addresses and more.
ca_ES: Registrar els intents de descàrrega, les adreces IP i més.

en: Log entries deleted
ca_ES: Entrades del registre eliminades

en: Logging
ca_ES: Registres

en: Logs
ca_ES: Registres

en: M j, Y @ G:i
ca_ES: j ""d""e F ""d""e Y, G:i

en: MD5 hashes
ca_ES: Hash MD5

en: Mark this download as featured. Used by shortcodes and widgets.
ca_ES: Marcar aquesta descàrrega com a destacada. Utilitzat pels còdis curs i els ginys.

en: Members only
ca_ES: Només per a membres

en: New Download
ca_ES: Noca descàrrega

en: New Download Category Name
ca_ES: Nom de la nova categoria de descàrrega

en: New Download Tag Name
ca_ES: Nom de la nova etiqueta de descàrrega

en: No Access
ca_ES: Sense accés

en: No Access Page
ca_ES: Pàgina per sense accés

en: No Downloads found
ca_ES: No s'han trobat descàrregues

en: No Downloads found in trash
ca_ES: No s'han trobat descàrregues a la paperera

en: No access message
ca_ES: Missatge si no es pot accedir

en: No file paths defined.
ca_ES: No s'han definit rutes d'arxius.

en: No files found
ca_ES: No s'han trobat arxius

en: Non-member
ca_ES: No membres

en: Only logged in users will be able to access the file via a download link if this is enabled.
ca_ES: Al activar aquesta opció npmés podràn accedir a l'arxiu el usuaris que hagin iniciat sessió i tinguin accés a l'enllaç de descàrrega.

en: Optional version number
ca_ES: Número de versió opcional

en: Order
ca_ES: Tipus d'ordenació:

en: Order by
ca_ES: Ordenat por

en: Output template
ca_ES: Plantilla de sortida

en: Parent Download
ca_ES: Descàrrega pare

en: Parent Download Category
ca_ES: Categoria de descàrrega pare

en: Parent Download Tag
ca_ES: Etiqueta de descàrrega pare

en: Password Required
ca_ES: Contraseña requerida

en: Please add the following rules to your nginx config to disable direct file access: %s
ca_ES: Si us plau, afegiu les següents regles a la seva configuració Nginx per desactivar l'accés directe a arxius:%s

en: Please wait...
ca_ES: Si us pla, espera...

en: Popular Downloads
ca_ES: Descàrregues més populars

en: Prevent hotlinking
ca_ES: Evitar el hotlinking

en: Quick-add download
ca_ES: Addició ràpida d'una descàrrega.

en: Random
ca_ES: Al atzar

en: Redirect only
ca_ES: Només redirigir

en: Redirect to file
ca_ES: Redirigir a l'arxiu

en: Redirected
ca_ES: Redirigida

en: Redirected to file
ca_ES: Redirigit a l'arxiu

en: Redirected to remote file.
ca_ES: Redirigit a arxiu remot.

en: Remove
ca_ES: Esborrar

en: Required URL
ca_ES: URL necessaria

en: Required title
ca_ES: Títol necessari

en: SHA1 hashes
ca_ES: Hash SHA1

en: Save Changes
ca_ES: Desa els canvis

en: Save Download
ca_ES: Desar la descàrrega

en: Search Download Categories
ca_ES: Cercar categories de descàrrega

en: Search Download Tags
ca_ES: Cercar etiquetes de descàrrega

en: Search Downloads
ca_ES: Cercar descàrregues

en: Select File
ca_ES: Selecciona Arxiu

en: Select Page
ca_ES: Seleccionar pàgina

en: Select a category
ca_ES: Selecciona una categoria

en: Settings
ca_ES: Configuració

en: Settings successfully saved
ca_ES: Configuració guardada correctament

en: Short Description
ca_ES: Descripció breu

en: Shortcode
ca_ES: Còdi curt

en: Show All
ca_ES: Mostra-ho tot

en: Show all dates
ca_ES: Mostrar totes les dates

en: Show only featured downloads
ca_ES: Mostrar només les descàrregues destacades

en: Show only members only downloads
ca_ES: Mostrar només les descàrregues als membres

en: Status
ca_ES: Estat

en: Tags
ca_ES: Etiquetes

en: Template
ca_ES: Plantilla

en: Template Name
ca_ES: Nom de la plantilla

en: The message that will be displayed to visitors when they don't have access to a file.
ca_ES: Aquest missatge es mostrarà als visitantes que no tinguin accés a un arxiu.

en: There are no stats available yet!
ca_ES: Encara no hi ha estadístiques disponibles!

en: This is where you can create and manage downloads for your site.
ca_ES: Aquí pots crear i gestionar les descàrregues del teu lloc web.

en: Title
ca_ES: Títol

en: Title - Shows download title only
ca_ES: Títol: Només mostra el títol de la descàrrega.

en: Update Download Category
ca_ES: Actualitzar categoria de descàrrega

en: Update Download Tag
ca_ES: Actualitzar l'etiqueta de descàrrega

en: Upload file
ca_ES: Pujar un arxiu

en: User
ca_ES: Usuari

en: User Agent
ca_ES: Agent de l'usuari

en: User Email
ca_ES: Correu electrònic de l'usuari

en: User ID
ca_ES: ID de l'usuari

en: User IP
ca_ES: IP de l'usuari

en: User Login
ca_ES: Nom de l'usuari

en: Version
ca_ES: Versió

en: Version %s
ca_ES: Versió %s

en: Version <span class="version">%s</span> (%s)
ca_ES: Versió <span class="version">%s</span> (%s)

en: Version ID
ca_ES: ID de la versió

en: Version list - Lists all download versions in an unordered list
ca_ES: Llista de versions: Mostra totes les versions de la descàrrega en una llista sense ordenar.

en: View Download
ca_ES: Veure la descàrrega

en: Yes
ca_ES: Si

en: You do not have permission to access this download. %sGo to homepage%s
ca_ES: No tens permís per accedir a aquesta descàrrega. %sAnar a la pàgina principal%s

en: download
ca_ES: Descàrrega

en: n/a
ca_ES: No disponible
