Stable (latest release) - en to fr translation catalogue (21 entries)

en: A contact widget enhanced with microdatas & microformats tags
fr: Un widget de contact amélioré avec des balises microdatas & microformats

en: Download vCard
fr: Télécharger la vCard

en: Map for
fr: Carte pour

en: Title :
fr: Titre :

en: Choose a type
fr: Choisissez un type

en: Company name/Your name :
fr: Nom de la société/Votre nom :

en: Activity/Job :
fr: Secteur d'activité/Emploi :

en: Company address :
fr: Adresse :

en: Postal/ZIP code :
fr: Code Postal :

en: City :
fr: Ville :

en: State :
fr: État :

en: Country :
fr: Pays :

en: Phone number :
fr: Numéro de téléphone :

en: Email address :
fr: Adresse courriel :

en: Show image map :
fr: Afficher la carte (image statique) :

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Image map width (max 640px) :
fr: Largeur de l'image (640px max)

en: Image map height (max 640px) :
fr: Hauteur de l'image (640px max)

en: Show vCard download link :
fr: Afficher le lien de téléchargement de la vCard :

note: Description of the plugin/theme
en: A simple contact widget enhanced with microdatas & microformats tags
fr: Un simple widget de contact amélioré avec des balises de microdatas & microformats
